Bądźmy w kontakcie +48 618 681 050 , +48 618 681 051
lub napisz sigid@sigid.pl

Wdrożeniowiec systemów informatycznych w zakresie podatków i opłat lokalnych

Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska:

  • wsparcie klientów w zakresie bieżącej pracy w programach SIGID
  • instalacja i parametryzacja programów
  • prowadzenie wdrożeń programów u klientów (zdalne i wyjazdowe)
  • sporadyczne jednodniowe wyjazdy do klienta (instalacja, szkolenie)
  • prace projektowe związane z nadążaniem za zmieniającym się ustawodawstwem
  • testowanie zmian w programach

Oczekiwania:

  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B.
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień z obszaru podatków i opłat lokalnych
  • doświadczenie w pracy w jednostkach samorządowych
  • wiedza merytoryczna z zakresu księgowości podatkowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • 3-miesięczny okres próbny
  • pracę w firmie o ponad 30-letniej tradycji
  • pracę w zespole doświadczonych programistów i wdrożeniowców
  • komfortowe warunki i przyjazną atmosferę

Uprzejmie prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem + list motywacyjny.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Klauzula informacyjna dla kandydatów do prac

Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zakład Systemów Informatycznych SIGID Sp. z o.o., z siedzibą w: 60-195 Poznań, ul. Hanny Januszewskiej 1,
  2. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji (w przypadku wyrażenia zgody) – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  4. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
  5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Bardzo prosimy o zamieszczenie w Pani/Pana ofercie pracy (CV) informacji o następującej treści:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

(Data aktualizacji - luty 2023)