„Dyskietka dla Banku”

(wersja dla Windows)

 

 

Programy SIGID:

  • "Kadry i Płace",
  • "Ewidencja i Drukowanie Poleceń Przelewów",
  • „Dodatki Mieszkaniowe i Energetyczne”,
  • „Podatek Rolny, Leśny i od Nieruchomości dla Osób Fizycznych” (w zakresie zwrotu akcyzy za paliwo rolnicze),

 

Po zainstalowaniu dodatkowego programu o nazwie "Dyskietka dla Banku", umożliwiają generowanie zbioru transakcyjnego z przelewami, które można zaimportować do posiadanego systemu „home bankingu”.

 

W przypadku programu "Kadry i Płace", zbiór transakcyjny zawiera polecenia przelewów na konta bankowe pracowników, dla programu „Dodatki Mieszkaniowe i Energetyczne”- przelewy dla zarządców oraz dla wnioskodawców.

 

Zawsze, równolegle z tworzonym zbiorem generowany jest wydruk kontrolny, zawierający szczegółową informację o przygotowywanych transakcjach oraz dane identyfikujące wygenerowany zbiór. Zbiór transakcyjny generowany jest w standardzie Eliksir-0.

 

Program oferowany jest za niewielką opłatą jednorazową, bez późniejszych, corocznych „opłat z tytułu przedłużenia gwarancji”. Program wraz z niezbędnymi opisami dostarczany jest wysyłkowo, zapewniamy telefoniczną pomoc na etapie wdrożenia.

 

Uwaga! Słowo „dyskietka” w nazwie programu ma znaczenie symboliczne. Oczywiście można wykorzystywać inne nośniki danych.

 

 

(Data aktualizacji - luty 2021 – szczegółowy opis funkcjonalności i bieżących zmian, dostępny jest z poziomu instalacji programu.)

 

 

 

Copyright: ZSI SIGID © 1991 - 2021 All right reserved [obsługa przeglądarek]